Förtroendevalda i Vaxholms stad

Eva Ekberg (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Nämnden för barn och utbildning Ersättare 2022-01-01 2022-12-31