Förtroendevalda i Vaxholms stad

Hanna Kviman (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Attunda Tingsrätt Nämndeman 2022-01-01 2023-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14