Förtroendevalda i Vaxholms stad

Annbritt Kronlund (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Nämnden för barn och utbildning Ledamot 2022-01-01 2022-12-31